Kategoria Dekoracje okazjonalne

Pyszne ozdoby na każdą okazję

Tort to wizytówka każdej imprezy. Odpowiednio udekorowane ciasto nie tylko przyciąga spojrzenia, ale też utrzymuje ich w słodkim oczekiwaniu. W końcu kto nie lubi tortów? Każdy za nimi przepada! Aby ciasto pięknie wyglądało – a przy tym świetnie smakowało – warto sięgnąć po opłatkowe dekoracje na tort, które dodadzą mu wyjątkowego charakteru. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy w sklepie Domowa Cukierenka!

Dekoracje, które aż chce się zjeść

W Domowej Cukierence znajdziesz szeroki wybór ozdób cukrowych na tort przygotowany na chrzciny, komunię świętą, urodziny i wiele innych okazji. Oferujemy przeróżne kształty dekoracji – od prostych serduszek, przez efektowne kwiaty, aż po imponujące dinozaury i inne stworzenia. Dysponujemy dwoma rodzajami ozdób: cukrowymi i opłatkowymi. Dekoracja na tort komunijny z cukru doda całości trójwymiarowego efektu. Ich zaletą jest zbita konsystencja, która świetnie chłonie barwniki. Opłatkowe dekoracje na tort natomiast świetnie znoszą wysokie temperatury. Są też bardzo delikatne i filigranowane, dzięki czemu pięknie prezentują się np. na projektach weselnych. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi u nas ozdobami cukrowymi i opłatkowymi na tort, których nie powinno zabraknąć na chrzcie, komunii lub urodzinach!

Kwiaty cukrowe na tort

Kwiaty z masy cukrowej są klasycznym i jednocześnie eleganckim dodatkiem. Swoje zastosowanie znajdą przy tortach, deserach i ciastach. Idealnie sprawdzą się również podczas dorosłych imprez urodzinowych. Słodkie historie mają to do siebie, że nie pozostawiają wyrzutów sumienia, tylko przyjemne wspomnienia. Dlatego kwiaty cukrowe na tort są jadalne i dostępne w wielu przyjemnych dla oka kolorach oraz kształtach. Postaw na kwiecistą dekorację na tort swojej pociechy ciesząc się słodkim i wyjątkowym dniem.