O nas

Firma PEJOT – dekoracje cukiernicze powstała w wyniku zamiłowania założycieli firmy do piękna i kunsztu wyrobów cukierniczych.

Od 1993r jesteśmy związani z branżą cukierniczą i od tego czasu zdobywamy doświadczenie i wiedzę. Dzięki temu mogliśmy stworzyć pracownię, w której wykonujemy dla Państwa szeroką gamę dekoracji na każdą okazję.

Obok popularnych tradycyjnych motywów kwiatowych i figurek tworzymy własne, oryginalne wzory przygotowane przez wspólną pracę profesjonalnych cukierników i plastyków. W naszej pracowni wszystkie ozdoby wykonywane są ręcznie przez wykwalifikowaną i uzdolnioną załogę. Nie prowadzimy produkcji maszynowej. Dlatego produkty te charakteryzują się wysokim poziomem artyzmu.

Każdy produkt przechodzi szczegółową kontrolę, tak więc do Państwa trafia zawsze produkt jedynie najwyższej jakości. Wychodzimy bowiem z założenia, iż dekoracja cukiernicza jest wizytówką deserów, ciast i tortów. Karmiąc zmysł wzroku powinna pobudzać pozostałe zmysły, dlatego jest tak ważnym elementem sztuki kulinarnej, na którą obok walorów smakowych składają się również walory estetyczne. Takie podejście do dekoracji cukierniczej jest wpajane całej naszej załodze, co przekłada się na wysoką jakość wyrobów, na której zależy każdemu w firmie.

Nie znaczy to jednak, że ozdoby te, to jedynie element dekoracyjny. Są to jednocześnie produkty spożywcze wykonane z surowców najwyższej jakości głównie krajowego pochodzenia.

Słodkie historie

pejot - dekoracje na tort

2020 - "FIRMA GODNA ZAUFANIA 2020"

Szanowni Państwo
Nasza firma została uhonorowana tytułem „Firma Godna Zaufania 2020″ wraz z certyfikatem, który przyznawany jest przedsiębiorstwom cechującym się nienaganną opinią wśród klientów i kontrahentów. Tym samym bardzo dziękujemy wszystkim naszym odbiorcom, dostawcom i współpracownikom za wystawienie tak pozytywnej opinii.

2020 - ABSOLUTNA NOWOŚĆ NA POLSKIM RYNKU - HIT

Wykorzystując nasze doświadczenie i obserwując potrzeby rynku opracowaliśmy rewelacyjny produkt o bardzo szerokim zastosowaniu. SWEETOLINA – cukrowa plastelina jadalna Idealna do wałkowania, wykrawania i formowania różnych dekoracji, figurek i kształtów. Zainspiruje każde dziecko do zabawy i kreowania własnych, kolorowych form. Jest to świetna zabawa dla dzieci, nawet tych najmłodszych.

ozdoby na tort